Paslaugų užsakymas SMS žinute

Taupydami Jūsų brangų laiką, pristatome puikią galimybę valdyti savo paslaugų paketą trumposiomis SMS žinutėmis. Tereikia išsirinkti Jums reikalingas funkcijas ir siųsti žinutę, įrašius tekstą, įjungiantį arba išjungiantį pasirinktą paslaugą. SMS žinute galite užsisakyti ar išjungti tarptautinius pokalbius, tarptinklinį ryšį, duomenų perdavimo paslaugą, numerio nerodymo paslaugą, pasirinkti ir keisti interneto telefone planus, aktyvuoti SMS paketų, „Mano miesto“ paslaugas. 

 Norėdami užsisakyti ar atsisakyti paslaugų, siųskite SMS numeriu +370 659 11700, trumposios žinutės laukelyje įrašę prie paslaugos nurodytą tekstą.

Pvz.: planuojate išvykti į užsienį ir norite užsisakyti tarptinklinį ryšį. Numerio, kuriam norite įjungti paslaugą, SMS žinutės laukelyje įrašykite tekstą R+ ir siųskite  +370 659 11700. Netrukus sulauksite patvirtinimo dėl užsakymo priėmimo. Gavę žinutę apie paslaugos aktyvavimą, galėsite keliauti į užsienį ir būti visuomet pasiekiami. 

Paslauga               Siunčiamas SMS tekstas
Tarptautiniai pokalbiai

Įjungti: T+

Išjungti: T-Tarptinklinis ryšys

Įjungti: R+

Išjungti: R-Duomenų perdavimas

Įjungti: D+

Išjungti: D-Numerio nerodymas

Įjungti: N+

Išjungti: N-Interneto planai telefone - Inet

Įjungti:

100MB  

1GB

4GB

Išjungti: I-SMS paketai

Įjungti:

100SMS

3000SMS

Išjungti: S-

 
· Paslaugų užsakymo / atsisakymo žinutė - nemokama.

· Verslo klientai negali užsisakyti žinute I-net bei SMS planų.

· Visos SMS žinutės siunčiamos numeriu +37065911700.

· Jei užsisakote paslaugą, kuri Jums jau yra aktyvuota, gausite žinutę: 

· Užsakant I-net arba SMS planus, kiekvienas užsakymas bus priimtas kaip naujas. Klientas negaus atskiro pranešimo, jei užsakomas planas sutampa su norimu.