E. Sąskaita

 

Įvedus bendrą valiutą – eurą, Europos Sąjunga (ES) siekia supaprastinti pinigų pervedimus eurais, todėl Europos Parlamentas ir Taryba išleido reglamentą Nr. 260/2012, nustatantį standartą pinigų pervedimui euro bendrijoje, arba SEPA (angl. Single Euro Payments Area). Lietuva turi atitikti reglamento standartus nuo 2016 m. sausio 1 d.

Vienas iš pokyčių - Tiesioginio Debeto paslauga keičiama į elektroninės sąskaitos (toliau – E. sąskaitos) pateikimo ir apmokėjimo paslaugą.

Šiuo keitimu Jums rūpintis nereikės, nes viską padarysime už Jus.

1. Jei Tiesioginiu Debetu apmokėdavote už paslaugas pagal sutartis, sudarytas SAVO vardu:

a. Sausį Eurocom sąskaitas už gruodį suteiktas paslaugas galėsite papildomai matyti jau ir savo pagrindinio banko internetinės bankininkystės sistemoje;

b. Kaip ir iki šiol, nuo sausio mėnesio, mokėtiną sumą bankas automatiškai nuskaitys nuo Jūsų banko sąskaitos panašiomis kalendorinėmis dienomis, apytiksliai - kiekvieno mėnesio viduryje.

2. Jei Tiesioginiu Debetu apmokėdavote už paslaugas pagal sutartis, sudarytas NE SAVO vardu (pvz., vaikų, vieno iš tėvų ar kitų asmenų):

a. Nuo sausio mėnesio, kartu su mokėtina suma už Eurocom paslaugas, internetinėje bankininkystėje papildomai matysite ir pagrindinę apmokamos sąskaitos informaciją: sąskaitos datą, vėliausią apmokėjimo datą, paslaugos gavėjo vardą ir pavardę;

b. Kaip ir iki šiol, nuo sausio mėnesio, mokėtiną sumą bankas automatiškai nuskaitys nuo Jūsų banko sąskaitos panašiomis kalendorinėmis dienomis, apytiksliai - kiekvieno mėnesio viduryje.

3. Jei norėtumėte pradėti naudotis E. sąskaitos paslauga su automatiniu apmokėjimu, patariame kreiptis į savo banką ir atlikti šiuos veiksmus:

a. Užpildyti prašymą E. sąskaitai gauti už UAB „EUROCOM“ suteiktas  paslaugas.

b. Sudaryti sutartį dėl automatinio sąskaitos už paslaugas apmokėjimo.

Primename, kad užpildyti prašymą E. sąskaitai gauti bei sudaryti sutartį su automatiniu apmokėjimu galite ir prisijungę prie Jūsų banko internetinės bankininkystės. Užsisakydami paslaugą banke ar banko internetinėje sistemoje, Jūs turite žinoti ir nurodyti savo Mokėtojo kodą, kuris yra pateiktas jūsų sąskaitos pirmame lape.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Eurocom neapmokestins e. sąskaitos pateikimo Jūsų bankui. Daugiau informacijos apie E. sąskaitų teikimo sąlygas ir įkainius siūlome pasiteirauti savo banke, o jei smalsu plačiau sužinoti apie SEPA, kviečiame apsilankyti svetainėje www.sepa.lt.

Kilus bet kokiems klausimams dėl sąskaitų, skambinkite Eurocom klientų aptarnavimo specialistams nemokamu tel. 117.