Elektroninis parašas

Mobilusis parašas – tai Jūsų tapatybės patvirtinimo internete įrankis Jūsų telefone. Su juo prisijungsite prie visų e. bankų ir kitų e. sistemų saugiai bei patogiai – tereikės atsiminti 2 paprastus kodus.

M. parašas turi tokią pat juridinę galią kaip ir įprastasis, pasirašomas ranka. EUROCOM teikia paslaugą kartu su ES atestuotais sertifikavimo paslaugų teikėjais ir ji atitinka visus LR teisės aktų reikalavimus.


Naujosios m. parašo SIM kortelės privalumai:

  • Saugesnė, nes m. parašą saugo net 2 kodai –sunkiau suklastoti ar atspėti
  • Galioja net 5 metus
  • Veikia sklandžiau ir greičiau

Kas yra sPIN kodai ir kaip juos pasikeisti?

sPIN1 kodas – tai nuo 4 iki 8 skaitmenų kodas, skirtas prisijungti prie pasirinktos svetainės. sPIN2 kodas – tai nuo 5 iki 8 skaitmenų kodas skirtas pasirašyti ir (ar) patvirtinti Jūsų atliekamą operaciją.

Jūsų patogumui, pradėjus naudoti SIM kortelę rekomenduojame pasikeisti abu sPIN kodus į savo sukurtus, tik Jums žinomus ir lengvai įsimenamus, tačiau skirtingus tarpusavyje.

Kaip tai padaryti, sužinokite čia.


M. parašo paslaugos kaina

0,50 Eur/mėn. - ši suma įtraukiama į nurodytą fizinio ar juridinio asmens mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą.


Kas gali naudotis m. parašu?

M. parašu gali naudotis bet kuris fizinis pilnametis asmuo, turintis Lietuvos Respublikos (LR) pilietybę, nepriklausomai nuo to, ar BITĖS SIM kortelė yra įmonės ar kito privataus asmens nuosavybė. M. parašas gali priklausyti tik fiziniam asmeniui.

 

M. parašu taip pat gali naudotis ir ne LR pilietybę turintis asmuo, pateikęs galiojantį leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje, kuriame nurodytas lietuviškas asmens kodas (ne ES šalių narių piliečiams).

Daugiau informacijos apie m. parašo sertifikatų naudojimo sąlygas Lietuvoje rasite čia.


Ką daryti praradus m. parašo SIM kortelę?

Jei praradote SIM kortelę, būtinai kuo greičiau ją užblokuokite paskambinę EUROCOM klientų aptarnavimo centro numeriu 117 (nemokamai)  m. parašo sertifikato naudojimą nutrauksime. Praradę SIM kortelę su m. parašu turėsite įsigyti naują SIM kortelę, kadangi to pačio m. parašo sertifikato atnaujinti negalima.